Edge_Core-series-hero.pngmodulární řídicí / měřicí systém Red Lion
Graphite Controller
EDGE a CORE controller
přehled Expansion Rack
Graphite Controller je nejnovější výrobek firmy Red Lion Controls. Sdílí stejný sortiment I/O a komunikačních modulů s řadou operátorských panelů Graphite.  Funkčně a programově je kompatibilní s modulárním kontrolérem, ovšem nabízí další nové vlastnosti. Hliníkové pouzdro lze montovat jak na DIN lištu, tak i přímo na panel, čímž se zvýší odolnost proti vibracím. Také větší teplotní rozsah - 40 až +70°C umožní úspěšné nasazení v těch nejtěžích podmínkách. Významným prvkem je nový způsob rozšiřování pomocí Expansion Racks. V neposlední řadě má kontrolér integrován  Crimson engine, čímž se programovací možnosti rozšířují o režimy definované v normě IEC 61131.
Modular Controller
přehled Master modulů
přehled Slave I/O modulů
přehled rozšiřujících karet
Řídicí (Master) modul modulárního systému je vybaven sběrnicí pro montáž podřízených (Slave) vstupně-výstupních modulů. Těch lze na DIN lištu instalovat v libovolném pořadí až 16. Moduly splňují vlastnosti "HOT SWAP", to znamená že je lze v případě závady vyměnit za provozu. Sortiment zahrnuje nejen moduly pro vstup/výstup analogových a binárních procesních signálů, ale i regulační PID moduly, měřicí moduly pro teplotní snímače (odporové nebo termočlánkové) a tenzometrické snímače. MC využívá dedikovaný operační systém reálného času s programovou smyčkou délky 100 ms. S využitím všech vestavěných možností lze snadno vytvářet automatizační systémy se stovkami měřicích uzlů a prakticky neomezenými programovými možnostmi.
Data Station Plus
přehled modelů
přehled rozšiřujících karet
Data Station je vlastně Master modul bez možnosti připojení slave modulů. Modul zajišťuje simultání konverzi až 9 komunikačních protokolů připojených zařízení, jako jsou PLC, IPC, SCADA, senzory, pohony a další. K připojení jsou k dispozici 3 sériové porty - 2x  RS232 (zásuvka RJ12), 1x RS485 (zásuvka RJ45) a síťové rozhraní Ethernet 10/100 Base (zásuvka RJ45). K archivaci dat ve formátu CSV slouží CompactFlash karta. Modul má dále vestavěný webový server, umožňující vytvoření "virtuálního operátorského panelu" v prostředí každého webového prohlížeče.